Svatby

S pořádáním svateb máme dlouholetou zkušenost, rádi Vám pomůžeme s výběrem místa konání obřadu a zařídíme vše následující, tedy výzdobu, svatební oběd s tradicemi nebo bez nich, večírek dle Vašeho přání, s Dj či kapelou, rautem, klasickou večeří nebo grilováním masíčka či selátka. Jsme ochotni se s Vámi domluvit tak, aby svatba probíhala přesně podle Vašich představ.

Vnitřní prostory hotelu nabízejí pohodlně 130 míst k sezení u svatební tabule ve třech sálech, které se dají spojit. Zbývá místo na rautové stoly, pro hudbu, i prostor k tanci. Venkovní terasy před a za hotelem dohromady skýtají místo pro 70 osob, takže venkovní grilování či párty v teplém počasí není problém. Přední terasa má také okouzlující výhled, proto je ideální pro svatební fotografie. Ubytovací část má kapacitu 120 lůžek ve třech patrech a dvou standardech ubytování. Ceny ubytování pro svatebčany poskytujeme s výraznými slevami.

Rádi s Vámi domluvíme osobní schůzku, abyste si mohli prohlédnout prostory, ochutnat naši kuchyni a domluvit s námi všechny podrobnosti.

Bude nám ctí, když si vyberete hotel Kavka k uspořádání Vašeho svatebního dne.